Jak się ubrać na 18 urodziny: Propozycje dla solenizantów 2627

Osiemnastka to z pewnością wyjątkowe święto, które powinno być obchodzone hucznie i w towarzystwie najważniejszych dla nas osób. Pomysłów na to jak może wyglądać impreza z okazji osiemnastych urodzin może być wiele. Bal maskowy, przyjęcie tematyczne lub grill na świeżym powietrzu. Sam musisz zdecydować w jakim otoczeniu będziesz czuł się najlepiej. Oprócz miejsca, gości i motywu przewodniego ważną rolę odgrywa ubiór solenizanta.

Nie przedłużając, zapraszamy Was do zapoznania się z naszymi propozycjami stylizacji dla solenizantów.

Stylizacja na 18 urodziny

Niezależnie od tego w jakim miejscu będzie odbywać się Twoja impreza urodzinowa, Twój strój powinien z nią korelować. Na urodziny w plenerze nie ubierzesz eleganckiego garnitury czy sukni balowej, a na eleganckim przyjęciu raczej zapomnij o jeansowej mini i topie z dekoltem do pępka. Dopasuj swoją stylizację tak, by czuć się na miejscu. Jako główna atrakcja imprezy musisz ją godnie reprezentować.

Glam w wersji dla nastolatków

Ubiór na osiemnastkę powinien być dobrze przemyślany, jeśli masz ograniczony budżet postaraj się stworzyć stylizację z tego co posiadasz już w swojej szafie. Dla urozmaicenia dobierz ciekawe dodatki w postaci eleganckich butów lub biżuterii.

Dla młodego mężczyzny bazą powinna być koszula, która będzie świetnie wyglądać w towarzystwie zestawu koordynowanego i dobrze skrojonych jeansów. Zestaw koordynowany to opcja, która w każdej sytuacji będzie wyglądać dobrze i na miejscu. Jasne spodnie typu chinos, marynarka w ciekawe wzory i koszula to połączenie idealne. W przypadku mniej formalnej imprezy polecamy koszulkę typu polo i trampki. Wygoda do podstawa do udanej imprezy urodzinowej.

Wybór idealnej kreacji dla dziewczyny może potrwać nieco więcej czasu, jednak warto go poświęcić. TA sukienka lub spódniczka sprawi, że solenizantka poczuje się jak prawdziwa królowa balu. W zależności od tego w jakim miejscu odbywają się urodziny, dopasuj charakter stroju do otoczenia. Klasycznymi wyborami będą sukienki typu skater w delikatnych kolorach, które podkreślą dziewczęcy urok.

Wygodne buty

Osiemnaste urodziny to z pewnością impreza ważna i niezapomniana, która zazwyczaj trwa do późnych godzin wieczornych. Twoje obuwie powinno być dopasowane tak, byś jako solenizant mógł w nich przetańczyć całą noc. Obcasy na pięciocentymetrowym słupku, czy miękkie trampki to strzały w dziesiątkę.

Nasze osiemnaste urodziny mamy już dawno za sobą, jednak wciąż pamiętamy te niesamowite uczucia, które nam towarzyszyły w tym dniu. Dlatego nie pozostaje nam nic innego jak życzyć wszystkim osiemnastolatkom udanej zabawy!

Most Popular Topics

Editor Picks