Jak się ubrać do pubu 6947

Wyjście do pubu ze znajomymi zawsze kojarzy się z miło spędzonym czasem. Gromki śmiech, smaczne piwo i atmosfera rozluźnienia sprawia, że często zapominamy o tym, że jest to również miejsce publiczne. I nie mówimy tutaj o zachowaniu, lecz o naszym ubiorze! Pub to miejsce kojarzące się z koszulami w kratę, brodami i stylem bardziej casualowym niż formalnym.

Strój na wyjście do pubu

Zastanawiasz się czy nowe jeansy z krótkim topem będą odpowiednim strojem do pubu? A może nie wiesz, czy sukienka i sandałki będą wyglądać „na miejscu”? Naszym zdaniem w pubie nie obowiązują żadne zasady, no chyba, że w grę wchodzi suknia wieczorowa lub smoking.

Pub to dosyć specyficzne miejsce, ponieważ panuje w nim luźna atmosfera, dzięki której każdy ma się czuć swobodnie. Co za tym idzie – dla wielu jest to równoznaczne z ubraniami jakie mają na sobie. Ale nie oznacza to, że wygodnie jeansy i oversizowy t-shirt nie może być uzupełniony o fantazyjne kolczyki lub cekinową torebkę, w przypadku pań. Jeśli pogoda na to pozwala możesz zdecydować się również na sandałki na koturnie lub stylowe baleriny.

Co do panów oni nawet w spodniach dresowych, koszulce i sneakersach będą wyglądać dobrze. Ważne by nasze ubrania były czyste i schludne. Nie chcesz by odebrano cię jako bawidamka lub niechlujnego mężczyznę.

I pamiętaj, niezależnie od tego co będziesz mieć na sobie, nie pozwól by ktoś mógł popsuć ci dobrą zabawę.

Most Popular Topics

Editor Picks