Jak się ubrać na 18 urodziny: Propozycje dla gości 2223

Osiemnaste urodziny to moment mitycznego przejścia z okresu dzieciństwa do dorosłości. Jest to ważne wydarzenie, dlatego wiele osób decyduje się na huczne obchodzenie tej rocznicy. Otrzymałaś/otrzymałeś zaproszenie na urodziny przyjaciela lub kogoś z rodziny i nie masz pojęcia co na siebie ubrać? Nie martw się, nasz post z pewnością Ci pomoże.

Faux pass – jak go nie popełnić

Swój strój na osiemnaste urodziny musisz uzależnić od trzech ważnych czynników, dzięki którym z pewnością jako gość będziesz prezentować się z klasą i na miejscu.

  1. Miejsce i pogoda – to chyba najważniejsza kwestia na jakiej powinieneś się skupić. Dzięki doborowi stylizacji do okoliczności unikniesz popełnienia faux pass. Elegancki bal wymagać będzie od Ciebie bardziej formalnego stroju niż dyskoteka do białego rana. Pamiętaj również o tym, że pogoda lubi płatać figle i nawet w słoneczny dzień mogą pojawić się chmury i deszcz. Dodatkowe okrycie wierzchnie z pewnością nie zaszkodzi.
  2. Indywidualny styl – występując w roli gościa należy pamiętać o tym, że to Ty masz się czuć komfortowo w wybranej przez siebie stylizacji. Nie sugeruj się wyborami znajomych, ponieważ każda osoba lubi co innego i w czym innym dobrze wygląda.
  3. Wygodne obuwie – dobrze wiemy, że na takie imprezy wybieramy nasze najlepsze ubrania. Zastanów się przed imprezą, czy te ekstrawaganckie szpilki to dobry pomysł na całonocne tańce lub czy nowe sneakersy nie obetrą Cię za mocno.

Pamiętaj też o tym, że to nie Ty jesteś gwiazdą wieczoru. Postaraj się nie przyćmić swoim wyglądem solenizantki lub solenizanta. Ta kamizelka z piórami naprawdę może poczekać do letniego festiwalu.

Most Popular Topics

Editor Picks