Białe spodnie – jak nosić 680

Mit o tym, że białe spodnie pasują jedynie osobom bardzo szczupłym o nienagannej figurze można uznać za bujdy na resorach. Dlaczego? Ponieważ, jeśli nasze spodnie będą dopasowane do naszej sylwetki i stylu ubierania, będziemy wyglądać w nich jak prawdziwa gwiazda! Stanowią one idealne uzupełnienie letnich i wiosennych stylizacji. A dzięki umiejętnie dobranym dodatkom możemy uzyskać elegancki, casualowy, a nawet niezwykle nonszalancki look.

Biały garnitur

Oczywiście pierwszym białym elementem garderoby powinien być biały garnitur. Według mnie każda elegancka kobieta powinna takowy komplet posiadać w swojej szafie. Monochromatyczny look sprawdzi się przy każdej niemal okazji. Wybierasz się na biurowe spotkanie, a może chcesz wyjść na spotkanie z przyjaciółmi? Wybierz biały garnitur. Co ciekawe jest to również duet coraz częściej wybierany przez przyszłe panny młode jako strój do Urzędu Stanu Cywilnego. Decydując się na komplet musimy mieć pewność, że marynarka i spodnie są w tym samym kolorze i mają ten sam materiał.

Co do białych spodni

W Twojej szafie znajdują się białe spodnie, ale nie masz pojęcia jak je wystylizować? Powinnaś przede wszystkim skupić się na białek koszuli, która w towarzystwie białych spodni i kolorowych dodatków będzie stanowiło idealną letnią stylizację.

Jednym z niesłabnących modowych trendów jest połączenie marynistycznych elementów z białymi spodniami. Koszulki w granatowe paski, czerwone buty i motyw kotwicy to coś co z pewnością może prawić, że nasze letnie stylizacje będą robić prawdziwą furorę.

Most Popular Topics

Editor Picks