Co nosić przy niskim wzroście 2169

Osoby o standardowym wzroście nigdy nie będą w stanie zrozumieć bolączki jaką przeżywają niskie i drobne kobiety, które muszą się nieźle natrudzić, by znaleźć odpowiednie dla siebie ubrania. Na czym muszą się skupiać, by ich figura dobrze się prezentowała? Z czego należy zrezygnować? Te i inne porady znajdziecie w dzisiejszym poście.

Niska kobieta

Niestety albo stety nie każda kobieta ma 175 cm wzrostu, zgrabne nogi do nieba oraz drobną sylwetkę. Dzięki różnorodności każdy z nas jest wyjątkowy i dzięki temu może podkreślać swoją urodę w dowolny sposób. Jeśli należysz do niskich kobiet, a Twój wzrost wynosi od 150 cm do 160 cm nie powinnaś absolutnie martwić się o to, że czegoś Ci brakuje! Jest wiele sposób na sprawienie, byś wyglądała niczym modelka z wybiegu. W jaki sposób tego dokonać? Przede wszystkim zaakceptuj swój wygląd i pogódź się z tym, że więcej nie urośniesz. Jednak wykorzystaj umiejętnie ubrania i dodatki tak, by stworzyć iluzję wyższej niż jesteś w rzeczywistości. Użyj do tego przede wszystkim dekoltów zarówno w sukienkach jak i koszulkach czy topach. Niskie kobiety powinny decydować się przede wszystkim na krój z dekoltem w literkę V. Co do sukienek staraj się wybierać modele o lekko rozkloszowanym dole lub te całkiem proste.

Szukasz idealnej marynarki? W takim razie zerknij na modele z przedłużonymi klapami, dzięki którym optycznie nie tylko wydłużysz swoją sylwetkę, ale również ją wyszczuplisz.

Jeśli chodzi o spodnie to zdecydowanie powinnaś zrezygnować z obszernych krojów o niskim i średnim stanie. Niestety w ten sposób nasze nogi stają się jeszcze krótsze, a odcięcie w niewłaściwym miejscu sprawia, że cała sylwetka się zniekształca. Polecane kroje to o podwyższonej tali z dopasowaną nogawką.

Niskie kobiety zdecydowanie powinny zrezygnować z dużej biżuterii oraz zbyt krzykliwych dodatków w postaci neonowych pasków czy ubrań w ogromne wzory geometryczne.

Most Popular Topics

Editor Picks