Jak się ubierać – by wyglądać na wyższą 778

Ten post raczej nie będzie skierowany do kobiet, które nigdy nie miały problemu ze swoim wzrostem, niezależnie od tego ile wynosi. Takie szczęściary czują się w swoim ciele w 100% dobrze i chociaż spodnie, czy spódnice mogą być dla nich – za krótkie lub za długie, zawsze potrafią je ograć dodatkami. Co zatem z kobietami, które odczuwają niechęć na myśl o zakupach, ponieważ dobrze wiedzą, że kupno nowych jeasnów będzie ciężką przeprawą. Jakie ubrania nosić, by wyglądać na wyższą? Cóż nie jest to zbyt trudne! Nie wierzysz, przeczytaj ten post.

Buty dla niskich kobiet

Pierwszą i bardzo oczywistą zasadą jest noszenie butów na obcasie lub platformie. Nie mówimy tutaj o dziesięciocentymetrowych obcasach, tylko o niskich kaczuszkach. Czym są kaczuszki? Niskimi obcasami, które maksymalnie mają do 7 centymetrów. Tego typu buty świetnie prezentują się w towarzystwie eleganckich spodni i jedwabnej koszuli.

Oprócz tego możesz nosić sportowe buty na platformie, które obecnie są niezwykle modne. Do najmodniejszych butów tego typu należą kultowe Vansy czy Conversy.

Spodnie dla niskich kobiet

Krótkie nogi to Twoja zmora? Spokojnie! Nie zasłaniaj się dresami lub obszernymi spódnicami, ponieważ wtedy uzyskasz całkowicie inny efekt. Co zrobić by spodnie optycznie nas wydłużyły? Przede wszystkim powinny być z wysokim stanem, ponieważ wtedy nadamy naszej sylwetce lepszych proporcji. Oczywiście sam wysoki stan to za mało. Postaraj się znaleźć spodnie nie zakończone grubym szwem lub gumką. Przez takie wykończenie może się okazać, że spodnie będą odcinać się w niewłaściwym miejscu. A co za tym idzie – Twoje nogi staną się dużo krótsze.

Ramiona

Jednym z najważniejszych czynników, który wpływa na to jak prezentuje się nasza sylwetka są ramiona. To one wyznaczają szerokość oraz kształt ciała. Dlatego, jeśli doskwiera Ci problem związany ze wzrostem powinnaś skupić się na ich mocnym podkreśleniu. Obecnie można znaleźć bardzo wiele ubrań, które Ci w tym pomogą.

Most Popular Topics

Editor Picks