Strój po domu 458

Obecna sytuacja zmusiła wiele osób do pracy zdalnej, tak zwanego „home office”. Ludzie musieli przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości, przez co ich codzienny strój również musiał się zmienić. Domowe zacisze wcale nie oznacza, że powinniśmy przestać dbać o siebie. Schludny wygląd i komfortowe ubranie pozwolą nam zachować równowagę w dobrym samopoczuciu. Zatem co nosić po domu, by czuć się komfortowo i nie przestać dbać o swój wygląd?

Komfortowo – tak masz się czuć

Kiedy myślimy o stroju po domu, pierwsze co przychodzi nam przez myśl to rozciągnięty podkoszulek, wygodne spodnie dresowe i ciepła bluza. Spędzając więcej czasu w domu należy nie tylko pamiętać o wygodzie, ale też o swoim samopoczuciu. Mimo tego, że w miękkich spodniach i ciepłym swetrze jest nam wygodnie, czasami lepiej przebrać się w ulubioną sukienkę i zrobić lekki makijaż. Taka odmiana z pewnością pozytywnie wpłynie na naszą psychikę i poprawi nastrój.

Domowa stylizacja

Mówi się, że nawet w domowych ubraniach powinno wyglądać się tak, jakby ktoś znajomy miał do ciebie wpaść z niezapowiedzianą wizytą. Mimo tego, że większość czasu spędzasz na kanapie lub przy biurku, zastanów się nad ubraniem wygodnej koszulki i bawełnianej spódniczki. Oprócz ubrań ważne jest utrzymanie higieny osobistej. Świeże włosy, czysta cera i spiłowane paznokcie to podstawa, która pozwoli ci wyglądać w każdym momencie dobrze.

Jeśli należysz do zmarzlaków, zamiast za dużej bluzy zdecyduj się na golfik lub sweter o warkoczowym splocie. Dresy są dozwolone tylko, jeśli są czyste i w odpowiednim rozmiarze. Oprócz tego warto w miarę często zmieniać to co mamy na sobie.

Most Popular Topics

Editor Picks