Jak się ubrać na Sylwestra? 946

Sukienki, garnitury, a może wygodne śniegowce i ciepłe kurtki chroniące przed zimnem? Strój na Sylwestra musi być przemyślany, ponieważ w nim zakończysz Stary Rok i rozpoczniesz nowy. A przecież w obu przypadkach chcesz prezentować się naprawdę dobrze. Prawda?

Propozycje dla niego

Po pierwsze i najważniejsze – Twój strój musi być dostosowany do miejsca sylwestrowej imprezy. Lepiej, żebyś nie przesadził w żadną stronę i na domówkę nie ubrał aksamitnego smokingu, a na galę sylwestrową w filharmonii polówki i krótkich spodenek. Oczywiście nie oznacza to sztywnego trzymania się konwenansów. W końcu moda uwielbia niekonwencjonalne połączenia.

Złoty środek – idealny strój na Sylwestra

Oprócz dostosowania stroju do okazji i miejsca, warto zwrócić uwagę na towarzystwo, z którym mamy zamiar spędzić tę wyjątkową noc. Jeśli na zaproszeniu na domówkę, czy jakąkolwiek inną imprezę mamy konkretne wytyczne odnośnie stroju, należy się do nich zastosować. Nie chcesz odstawać od innych, kiedy ubiorą się na czarno, a Ty na kolorowo.

Sylwestrowa impreza to dobry pomysł na nieco bardziej elegancki strój niż na codzień. Jeśli często jesteś widywany w klasycznym garniturze, na bal lub elegancką kolację warto wybrać smoking lub zestaw koordynowany z elegancką górą i spodniami typu chinos. Te stylizacje z pewnością zwrócą na nas uwagę innych, ale tylko w pozytywnym znaczeniu.

Panie proszą panów

Strój sylwestrowy to okazja do zakończenia starego roku i rozpoczęcia nowego w wielkim stylu. Nie tylko panowie powinni pamiętać o zasadach przytoczonych przez nas wcześniej. Wyobrażacie sobie piękną kobietę w długiej sukni i szpilkach podczas 4 godzinnego kuligu? My też nie…

O tym co powinnaś na siebie włożyć tej szalonej nocy możesz również przeczytać w artykule o sukienkach sylwestrowych.

Olśnij wszystkich tej nocy…

Dosłownie i w przenośni. Od wielu sezonów niekwestionowaną królową parkietów i wielu eleganckich przyjęć jest cekinowa sukienka. Może być krótka, długa, z odkrytymi plecami lub z półgolfem. Nie ma większego znaczenia jakiego będzie ona kroju, pod warunkiem, że dobierzesz ją do sytuacji i miejsca, w którym odbywa się impreza sylwestrowa.

Spódnica na Sylwestra

Nie tylko sukienka może stanowić o świetnej stylizacji na bal sylwestrowy. Błyszcząca spódnica mini i jedwabna koszula w towarzystwie szpilek i eleganckich dodatków z pewnością zachwyci nie jednego. Rozkloszowane, ołówkowe lub midi – nic nie ograniczy mnogości wyborów jakich możesz dokonać podczas tworzenia idealnego looku na Sylwestra 2019/2020.

Most Popular Topics

Editor Picks