Jak się ubrać na balet 880

Nawet jeśli uważasz, że balet nie jest dla ciebie, to chociaż raz w życiu powinnaś wybrać się ze swoim partnerem na Jezioro Łabędzie. Balet to nie tylko piękny taniec i niesamowita muzyka, ale również zapierające dech w piersi kostiumy i dekoracje. Skoro wszystko w tym miejscu jest dopracowane, twoja kreacja również powinna być taka.

Jak się ubrać na balet do teatru

Teatr to miejsce wyjątkowe. Posiada swoje własne zasady mówiące o tym co można, a czego nie można ubrać, gdy wybieramy się na przedstawienie. Czy długa suknia i rękawiczki będą odpowiednim strojem do teatru?

Jeśli planujesz wystąpić na scenie to jak najbardziej, jednak nie zapominaj, że teatr to nie opera czy elegancki bankiet. Przede wszystkim nasz strój do teatru ma być elegancki i nie odsłaniać za wiele. Z tego też powodu zrezygnuj z odkrytych ramion, sukienek mini i głębokich dekoltów.

Jak się ubrać do opery na balet

Stare filmy ukazują eleganckich mężczyzn w smokingach i kobiety w sukniach balowych, którzy z zachwytem obserwują przedstawienia. Obecnie blichtr i przepych nie jest już tak wszechobecny, dlatego nie musisz martwić się o swój strój. Wystarczy, że będziesz pamiętać o kilku zasadach związanych z eleganckim stylem ubierania.

Dobrym wyborem z pewnością będą spódnice midi, eleganckie koszule oraz czółenka na niskim obcasie. Idealną biżuterią do opery będą perły lub złote, drobne kolczyki. Jak się ubrać na przedstawienie baletowe

Do każdego z tych miejsc obowiązuje przede wszystkim zasada mówiąca o tym, że teatr i opera to miejsca formalne. W przypadku odzienia wierzchniego to szczególnie poleca się marynarki, płaszcze lub jedwabne szale.

Most Popular Topics

Editor Picks