W czym na siłownię – Ona 685

Strój na siłownię to już nie tylko bawełniane spodnie, luźna koszulka i trampki halówki. Mnogość asortymentu sklepów z odzieżą sportową może przytłoczyć. Mimo tego, że wiele osób bagatelizuje kwestię odpowiedniego ubioru na siłownię warto zapoznać się z wytycznymi, które pomogą nam polepszyć wyniki podczas ćwiczeń. Jesteś zaskoczony, że dobrze dobrane legginsy, koszulka lub buty mogą wzmocnić twoje ciało? Przeczytaj artykuł i dowiedź się jak kompletować swój strój na siłownię.

W czym ćwiczyć na siłowni

Nie powinno cię dziwić, że podstawową cechą stroju na siłownię powinna być wygoda i komfort. Nie zależnie od tego, czy ćwiczysz na maszynach, robisz cardio lub bierzesz udział w zajęciach na salce – odzieć sportowa musi być elastyczna i lekka. Dzięki dopasowanemu kompletowi nasze ruchy będą płynniejsze, a my same poczujemy się pewniej. Nie ma w tym nic złego, że podczas wypacania kalorii chcesz dobrze wyglądać. Nie jedna firma zajmująca się modą sportową wyznacza najnowsze trendy, łącząc w sobie funkcjonalność i styl.

Z pewnością w twojej szafie powinny znaleźć się takie elementy jak:

  • spodnie do ćwiczeń/legginsy,
  • koszulka wykonana z szybkoschnącego materiału,
  • biustonosz,
  • buty.

Jakie majtki pod legginsy na siłownię

Bezsprzecznie bielizna na siłowni to podstawa. Nawet, jeśli martwisz się, że twoje majtki mogą się odznaczać podczas ćwiczeń, pamiętaj, że jest to kolejna bariera chroniąca twoje narządy płciowe przed bakteriami i wirusami. W przeciwieństwie do innych naszych narządów, jest to strefa gdzie najłatwiej nabawić się infekcji podczas ćwiczeń.

Przede wszystkim, podczas uprawiania sportu, najważniejsza jest higiena, ponieważ każdy materiał nieprzepuszczający wilgoci i powodujący podrażnienia może sprawić nam ból podczas wykonywania ćwiczeń. Najlepszym rozwiązaniem dla kobiet uprawiających sport będą majtki cięte laserowo wykonane z bawełny lub mikrofibry. Oba te materiały pozwalają skórze oddychać, są delikatne i łatwe w utrzymaniu.

Podczas kompletowania ubrań na siłownię pamiętaj o umiarze. Naprawdę nie potrzebujesz tych wszystkich crop topów i legginsów podkreślających twoje kształty. Oczywiście potrzebujesz dwóch kompletów, które będziesz mogła wymieniać, ponieważ jeden z nich może schnąć lub być w praniu.

Most Popular Topics

Editor Picks