Jak się ubrać do kina 344

Wyjście do kina oznacza miękkie fotele, zapach popcornu i osobę towarzyszącą, z którą chcemy przeżywać seans. Co zatem ubrać na ten wyjątkowy wieczór? Nie poddawajmy się złudnej nadziei, że ukochany lub ukochana nie zauważą tego co mamy na sobie. A co w przypadku, gdy wybieramy się sami? Może nasza stylizacja sprawi, że jakiś uroczy dżentelmen zaprosi nas później na kawę? Możliwości jest wiele dlatego nie ograniczajmy się do utartych schematów!

W co się ubrać do kina

Nasz strój powinien przede wszystkim współgrać z naszą tożsamością i odpowiadać temu jak ubieramy się na codzień. Jeśli jesteś fanem jakiegoś filmu możesz nawet pokusić się o kupno koszulki lub innego elementu z jego grafiką. Obecnie wszystkie wielkie premiery filmowe idą w parze z kolekcjami ubrań, dlatego nie musisz się martwić, że będziesz w kinie jedyny.

Do kina ubieraj wygodne obuwie, bo tylko tak przetrwasz nawet kilkugodzinny seans, a przecież nie ma nic gorszego od spuchniętych i obolałych nóg.

Co ubrać na randkę do kina

Randki w kinie są znanym sposobem na spędzanie wspólnie czasu od lat. W ciemności można trzymać za rękę ukochanego tak długo jak będziemy chcieli. Kiedy jest to wasza pierwsza poważna randka warto postawić na elegancki element taki jak marynarka w przypadku mężczyzn lub garniturowe spodnie dla pań. Dla przełamania formalnego charakteru pod marynarkę załóż kolorowy T-shirt. W przypadku eleganckich spodni z wysokim stanem polecamy crop top i dżinsową kurtkę. W takich stylizacjach możecie po filmie wyskoczyć do pubu lub przetańczyć całą noc na dyskotece.

Niezależnie od tego co planujecie robić po seansie pamiętajcie, że stylizacja do kina powinna być wygodna, a wasze ruchy nie skrępowane. Nie ma nic gorszego niż spędzenie kilku godzin w przyciasnych spodniach.

Most Popular Topics

Editor Picks