Jak wyglądać z klasą 518

Kobiety na całym świecie uważają, że wyczucie stylu to podstawa każdej udanej stylizacji. Niezależnie od statusu społecznego i materialnego zależy im na prezentowaniu się jak najlepiej. Wybór odpowiedniego stroju może świadczyć również o klasie. Chodzi nie tylko o ubrania wyglądające prosto jak spod igły krawca, ale przede wszystkim o mądre dobieranie poszczególnych elementów stroju. Czasami potrzeba wielu lat, by odkryć swój styl, jednak do prezentowania się z klasą, wystarczy przeczytać nasz poradnik!

Ubrania dopasowane do sylwetki

Nim rozpoczniesz kompletowanie nowej garderoby, przejrzyj wszystkie ubrania, które obecnie posiadasz. Warto mierzyć poszczególne elementy i przekonać się, czy wciąż dobrze prezentują się na naszej sylwetce. Pamiętaj, że kobiety z klasą zdają sobie sprawę z tego ile mają lat i na jaką okazję muszą się ubrać. Zapomnij o topach z dużym dekoltem, spódniczkach mini i niebotycznych szpilkach. Rozciągnięte swetry i sprane spodnie również pozostaw w szafie. Kiedy zależy nam na tym, by wyglądać z klasą, spróbujmy dobierać ubrania tak, by podkreślały naszą urodę, a nie były przebraniem.

Odpowiednia długość sukienki

Jednym z podstawowych elementów garderoby kobiety z klasą jest sukienka. Jej fason i krój może podkreślać urodę i uwydatniać jej atuty. Ważne, by pamiętać o długości sukienek i spódniczek. Nie chcesz wyglądać zbyt wyzywająco lub infantylnie w letnich sukienkach maxi. Według kobiet z klasą należy pamiętać o trzech możliwych długościach;

  • tuż przed kolano, ale absolutnie nie mini,
  • za kolano lub do kolana,
  • midi – do połowy łydki.

Monochromatyczność

Stonowane zestawy, nawet jednokolorowe są świetnym wyborem, jeśli chcemy ubierać się z klasą. Od kilku sezonów total lookie w jednym kolorze podbijają nie tylko wybiegi modowe, ale również serca eleganckich kobiet. Podstawowa reguła mówi o tym, że nie powinno łączyć się w jednej stylizacji więcej niż dwa kolory. Możesz zdecydować się na klasyczne duety jak czerń i biel lub wybrać coś bardziej ekstrawaganckiego.

Eleganckie i gustowne kobiety wiedzą, że sam strój to nie wszystko. Kiedy planujemy ubierać się z klasą i wyczuciem warto nabyć dodatki, które podkreślą całość. Torebka skórzana, buty na niskim obcasie i małe złote kolczyki to z pewnością coś co przyda się w szafie każdej kobiety z klasą.

Most Popular Topics

Editor Picks