Nie mam się w co ubrać 594

„Nie mam się w co ubrać!” – każda kobieta chociaż raz wykrzyczała to smutne stwierdzenie, chociaż raz w życiu. Nie ma znaczenia, że twoja szafa pęka w szwach, ty i tak co jakiś czas załamujesz ręce i lamentujesz. Jeśli zdażyło ci się spóźnić na ważne spotkanie przez swoje niezdecydowanie lub potrafisz godzinami wybierać sukienkę na urodziny, ten artykuł jest dla ciebie.

Co ubrać

Nim po raz kolejny staniesz przed garderobą i zaczniesz marudzić, że nie masz w co się ubrać, zastanów się z czego to wynika. Brak zdecydowania wcale nie oznacza, że masz zbyt wiele ubrań w koszu na pranie. Zatem w czym problem?

  1. Masz za dużo ubrań i nie potrafisz zdecydować się na konkretne elementy.
  2. Będąc ba zakupach decydujesz się na niepraktyczne ubrania, których nie możesz połączyć z pozostałymi rzeczami.

Jak się ubierać

Jak przestać zadawać sobie pytanie Co na siebie ubrać? Zapoznaj się z naszymi propozycjami i dostosuj swoją garderobę do nowych potrzeb.

  1. Mądre zakupy – dla wszystkich fanek buszowania między wieszakami, jest to świetny sposób na odstresowanie i spędzenie wolnego czasu. Przed następną wyprawą do centrum handlowego stwórz listę, której będziesz się trzymać. Dokonuj tylko przemyślanych zakupów, ponieważ dzięki temu znajdziesz równowagę w swojej szafie.
  2. Umiar – tylko to co potrzebujesz – nasza propozycja jest prosta: kupuj tylko to czego potrzebujesz. Nie dokupuj kolejnej pary niebieskich jeansów, jeśli poprzednie są wciąż dobre. Tylko w ten sposób w twojej garderobie nie zapanuje chaos.
  3. Mierzenie ubrań – mimo, że marzysz o jakimś modelu spodni, nie oznacza to, że będzie on dobrze leżał na tobie. Twój gust to jedno, ale to w czym dobrze się prezentujesz to drugie. To prawda, że modą należy się bawić, jednak rób to tak, by podkreślać nią swoją urodę. Nie maskuj jej źle dopasowanymi rzeczami.
  4. Ciekawe dodatki – nie ma lepszego rozwiązania do prostych stylizacji niż unikatowa para szpilek lub torba w zwierzęcy wzór. Przy wyborze dodatków możesz szaleć do woli, nie ograniczaj się.

Nasz poradnik zawiera, naszym zdaniem, najważniejsze kwestie, które pomogą ci wyprowadzić swoją szafę na dobre tory. Podczas sprzątania szafy może się okazać, że znajdziesz nowe perełki, z którymi nie będziesz chciała się rozstać.

Most Popular Topics

Editor Picks